شکایت باغ «بی بنیاد»

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  نیره خادمی- شهروند| ما را خشک کردند، آب پایمان نریختند تا به تدریج مُردیم و بعد سرهایمان را بریدند. ما زیاد بودیم، بیشتر از 100تا. قدمان بلند بود، سبزینگی داشتیم و بعضی هایمان سال به سال و فصل به فصل میوه هم می دادند؛ انجیر، سیب، زردآلو و گردو. حالا اما یک زمین خشک در اطراف ماست، نه شاخه ای داریم و نه میوه و برگ سبزی. محله مان سعادت آباد و نزدیک به فرحزاد است؛ همان جایی که آدم های پولدار یکی یکی آمدند، باغ هایش را خریدند و بعد به جای آنها برج ساختند؛ آدم هایی که پول را خیلی بیشتر از ما دوست داشتند.
  از خیابان طاهرخانی نبش خیابان امام صادق(ع) که نگاه کنید، دو برج 120 واحدی کنارمان سبز شده است، اما آن دست خیابان هنوز یک باغ هست که همسایه ها به آن می گویند «باغ از ما بهترون»؛ باغی به مساحت زمین های زیر پای ما، بله؛ ما همان قدر سبز و بلندبالا بودیم. مساحت کل این زمین که از خاکش نفس می گرفتیم، 21 هزار و 600 متر مربع است و حالا می گویند برای ساخت 6 هزار و 480 متر مربع آن مجوز ساخت یک برج 21طبقه گرفته اند.
  چه بر ما گذشت؟
  شاخه های پربار ما، حتی سرپناه کلی بازیگر و عوامل پشت صحنه بود؛ چند ماه در سال 83 و چند ماه هم در سال 84 یعنی نزدیک به 9 ماه. آقای مهران مدیری را می شناسید؟ همان که حالا سه روز در هفته «دورهمی» را اجرا می کند؛ یک روز همراه دستیار و بازیگران آمد، با کلی دوربین و تجهیزات فیلمبرداری برای ساختن سریال «شب های برره». عوامل سریال، عصرها می آمدند زیر شاخه هایمان استراحت می کردند و چای و قهوه می خوردند. یک عمارت آبی رنگ هم آن بالا هست که آن زمان توی آن را دکور زده بودند برای سریال.
  قبل از انقلاب، خانواده «شاپور ...

  اخبار پیشنهادی:

  نویسنده : رضا رضوی بازدید : 2 تاريخ : شنبه 23 دی 1396 ساعت: 2:29
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها