خیانت و جدایی در زندگی شخصی بازیگران متاهل ربطی به عرصه سینما ندارد/بازیگران باید یاد بگیرند با مردم درست رفتار کنند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  <a href=خیانت و جدایی در زندگی شخصی بازیگران متاهل ربطی به عرصه سینما ندارد/بازیگران باید یاد بگیرند با مردم درست رفتار کنند" src="https://i2.tnews.ir/2018/01/08/102932830_127350938bbeec.jpg" title="خیانت و جدایی در زندگی شخصی بازیگران متاهل ربطی به عرصه سینما ندارد/بازیگران باید یاد بگیرند با مردم درست رفتار کنند"/>

  بازیگر سریال یوسف پیامبر (ع) گفت: گاهی بین یک زوج هنری که در سینما کار می کنند، پای یکی از طرفین لغزش پیدا می کند و همین عاملی می شود تا زندگی مشترکشان به سرعت از بین برود. البته این را بگویم این لغزش ها و خیانت ربطی به هنر و سختی بازیگری ندارد بلکه کاملاً به منش، ترتیب و اخلاق افراد مرتبط است.

  به گزارش آفتاب ری ،بازیگری همواره به عنوان یکی از  مشاغل سخت در تمامی دنیا شناخته می شود. سبک زندگی سخت برای بازیگران و همچنین فعالیت شبانه روزی در پروژه های سینمایی و تلویزیونی یکی از دلایلی است که بازیگری را در رتبه دوم مشاغل سخت قرار داده است.
  بازیگری در ایران نیز از نگاه بسیاری از هنرمندان شغل بسیار سختی به حساب می آید. گلایه اکثر  بازیگران پیشکسوت نشان می دهد که آینده این شغل در وضعیت فعلی سینما چندان تضمین شده نیست و به نوعی حیات بازیگر تا زمانی ادامهدارد که پیشنهادات کاری را دریافت کند.
  پیشنهاداتی که علاوه بر امرار معاش و تامین مسائل مالی از لحاظ روحی نیز برای اکثر بازیگران بسیار مهم و حیاتی است. در این میان زوج های سینمایی فراوانی در کشور وجود دارند که سالها مشغول فعالیت هستند. زوج هایی همچون  مهدی هاشمی  و  گلاب آدینه ،  امیر جعفری  و  ریما رامین فر  و همچنین محمود پاک نیت و مهوش صبرکن که همواره سبک و نوع زندگی شان مورد رصد اهالی رسانه قرار دارد.
  به سراغ مهوش صبرکن همسر  محمود پاک نیت  رفته و علاوه بر جویا شدن از وضعیت کاری و بازیگری وی، درخصوص سختی های بازیگری و همچنین حضور در خانواده ای هنری به گفت و گو نشسته است.
  مهوش صبرکن  ۱۶ خرداد ۱۳۳۹ در شیراز به دنیا آمد. وی فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۵۶ با تئاتر شروع کرد و سال ها تلاش کرد تا به جایگاهی واقعی در این عرصه برسد.
  صبرکن در سریال های مختلف و ماندگاری همچون “ پس از باران “، “کهنه سوار”، “رسم شیدایی”، “پشت کوه های بلند”، “خانه ای در تاریکی”، “شب می گذرد” و “ یوسف پیامبر(ع) ” نقش آفرینی کرده است.

   در ابتدا کمی در خصوص فعالیت های کنونی خود بگویید. آیا ...

  اخبار پیشنهادی:

  نویسنده : رضا رضوی بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 18 دی 1396 ساعت: 14:05
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها