حمایت برخی بازیگران از اغتشاشگران

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

به گزارش مشرق ، چند بازیگر سینما و تلویزیون آشوب های اخیر در برخی شهرها را اعتراضی خواندند و خواستار حفظ امنیت جانی معترضان شدند!
از جمله این افراد باید به تهمینه میلانی، ترانه علیدوستی، امیر جعفری و مهناز افشار اشاره کرد. در حالی که به دلیل اغتشاشات اخیر جمعی از مردم بی گناه کشور کشته شده اند و به اموال عمومی و شخصی آسیب رسیده است، حمایت چند بازیگر از اغتشاشگران چیزی جز همراهی با اوباش و تشویق به ادامه جنایت نیست!
لازم به ذکر است تهمینه میلانی پیشتر در مصاحبه ای خود را از سمپات های سازمان تروریستی منافقین در اوایل انقلاب خوانده بود.
همچنین امیر جعفری که اکنون به یاد اعتراض های معیشتی مردم افتاده است پیشتر ضمن انکار مشکل اشتغال گفته بود: «کار هست اما مردم تن پرور شده اند» و در توهینی آشکار مردم را «مشتی رعیت که به دنبال یک گونی سیب زمینی بیشتر هستند» لقب داده بود.
مهناز افشار نیز که این روزها از اعتراض های مردمی به مشکلات و مفاسد می گوید ظاهرا از یاد برده که یکی از همین مفسدان اقتصادی که مورد اعتراض مردم قرار گرفته همسر ایشان است که اکنون به قید وثیقه از زندان آزاد شده است.
در حالی که مردم معترض به مسائل اقتصادی که بارها منتقدان نسبت به وضع سخت معیشت آنها هشدار داده بودند، صف خود را از آشوب طلبان جدا کرده و باعدم همراهی آنها اجازه تحریف مطالبات به حق اقتصادی خود را نداده اند، به نظر می رسد اکنون برخی هنرپیشگان هستند که می خواهند اغتشاشگران خشونت طلب کف خیابان را به عنوان معترض جا بزنند، برای آنها دلسوزی کنند و اقدامات سیاسی آنها را مشروع جلوه دهند.
افرادی که تا دیروز نگران افزایش هزینه عوارض خروج از کشور برای سفرهای ...

اخبار پیشنهادی:

حمایت برخی بازیگران از اغتشاشگران
...
نویسنده : رضا رضوی بازدید : 9 تاريخ : چهارشنبه 13 دی 1396 ساعت: 8:14

close
تبلیغات در اینترنت