نماینده مسیحیان در مجلس: آتش زدن پرچم ایران آرزوی داعش بود | بلاگ

نماینده مسیحیان در مجلس: آتش زدن پرچم ایران آرزوی داعش بود

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

کار داعشی است، گفت: کسی پرچم ایران را آتش می‌زند به همه ایران توهین می‌کند و کسی که ساختارشکنی و اغتشاش را جایگزین اعتراض و مطالبه می‌کند، فرهنگ غنی ایرانیان را زیر سؤال می‌برد.

یوتاتن بت کلیا نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی گفت با اشاره به آشوب های اخیر در برخی شهرهای کشور و با تاکید بر اینکه مردم حق دارند نسبت به مسائل اقتصادی و معیشتی خود اعتراض داشته باشند، گفت: به اعتقاد من صحبت کردن و اعتراض کردن حق هر انسانی است منتهی اعتراض باید برای اصلاح باشد نه اینکه با ساختارشکنی همراه باشد.

وی با بیان اینکه، هنجارشکنی با فرهنگ چندین هزار ساله ملت ایران سازگاری ندارد، افزود: دشمنان مردم ایران، می خواهند آبروی ملت ایران را در دنیا لکه دار کنند و اعتراض و مطالبه ملت ایران به وضعیت اقتصادی را به ساختارشکنی تبدیل کرده و از آن بهره برداری کنند. ملت ایران افتخارات بزرگی کسب کرده است و برخی ها از جمله سعودی ها می خواهند از مردم ایران انتقام بگیرند.

بت کلیا گفت: به نظرم باید دولت با مردم صریح باشد و هنگامی‌که با مشکلات سخت مواجه می‌شود مشکل را با مردم در میان بگذارد که در این شرایط طبیعی است که ایرانی‌ها اهل گفت‌وگو هستند و می تواند به یک نظر مشترک برای رفع مشکلات برسند؛ به نظر من امروز معترضین از اینکه عربستان سعودی و آمریکا می‌خواهد از آنها سوءاستفاده و بهره‌برداری کند عصبانی و ناراحت هستند؛ البته این معترضین نیستند که زمینه دخالت سعودی ها را فراهم کرده اند و این آشوب گران نفوذی هستند که مطالبه معترضین را از مسیر اصلی منحرف کرده اند.

وی با اشاره به آتش زدن پرچم ایران توسط آشوب گران در چند نقطه کشور، تصریح کرد: آخرین گروهی که پرچم ایران را به آتش کشیده بودند، تروریست‌های داعشی بودند و امروز این آمریکا و سعودی‌ها هستند از وضعیت داخلی ایران و برخی ناآرامی ها خوشحال شده‌اند؛ کسی پرچم ایران را آتش می زند به همه ایران توهین می‌کند و کسی که ساختارشکنی و اغتشاش را جایگزین اعتراض و مطالبه می‌کند، فرهنگ غنی ایرانیان را زیر سؤال می‌برد.

...
نویسنده : رضا رضوی بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 13 دی 1396 ساعت: 5:11