ترس و نگرانی نتانیاهو از نابودی رژیم صهیونیستی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  نخست وزیر رژیم صهیونیستی نسبت به خطرات پیش روی موجودیت این رژیم هشدار داد و تاکید کرد که این رژیم باید کاملا آماده مقابله با هرگونه تهدید و خطری باشد تا بتواند پس از گذشت 3 دهه، 100 سالگی خود را نیز جشن بگیرد.

  به گزارش مصاف، بنیامین نتانیاهو هفته گذشته در همایشی دینی که در منزلش برگزار شد، تاکید کرد که سلسله "حشمونائیم" ( مکابیان) تنها 80 سال دوام آورد ولی او تلاش می کند تا این بار دولت رژیم صهیونیستی 100 سال پابرجا بماند.

  اظهارات نتانیاهو توجه حضار را به خود جلب کرده و این اظهارات در مقایسه با گفتگوهای آکادمیک پس از این همایش دینی تقریبا عادی به نظر نمی رسید.

  روزنامه هاآرتص به نقل از یکی از شرکت کنندگان در این همایش تصریح کرد که نتانیاهو می گفت موجودیت ما بدیهی نیست و او برای دفاع از اسرائیل هر تلاشی می کند.

  نتانیاهو اظهار داشت که سلسله حشمونائیم 80 سال دوام آورد و ما باید تلاش کنیم تا از این مدت فراتر رفته و 100 سال بقا داشته باشیم.

  وی در ادامه افزود که وجود یهودیان بدون کتاب مقدس بی معنی است و یهودیان بدون کتاب مقدس آینده ای ندارند و این اولین پایه و اساس است و برخی تلاش می کنند تا پایه و اساس رژیم صهیونیستی را نابود کنند اما ما با آن ها مقابله می کنیم.

  نخست وزیر رژیم صهیونیستی تصریح کرد که آنانکه از صلح و سازش سخن می گویند، قبل از هر چیز باید اسرائیل را به عنوان دولتی یهودی به رسمیت بشناسند.

  نتانیاهو اظهار داشت که رژیم صهیونیستی اهمیتی به آشتی ملی فلسطین که طی آن گروه های فلسطینی بر علیه این رژیم دست به دست هم خواهند داد، نمی دهد.

  نتانیاهو 3 شرط را برای پذیرش آشتی ملی فلسطین عنوان کرد: نخست به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی، دوم انحلال گردان های شهید عزالدین قسام و سوم قطع روابط حماس با ایران.  وی گفت که این امور اساسی هستند و ما بر آن ها اصرار داریم.

  دفتر بنیامین نتانیاهو با صدور بیانیه ای تصرریح کرد که وی بیشتر وقت خود را صرف مسائل امنیتی به منظور تضمین امنیت و موجودیت این رژیم می کند.

  منبع: مرکز اطلاع رسانی فلسطین

  نویسنده : رضا رضوی بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 20 مهر 1396 ساعت: 9:34
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها