اتفاقی که باعث جدایی خانم بازیگر از هنر شد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

نرگس محمدی دختر خوب این روزهای تلویزیون است که این روزها خود را به عنوان چهره اول جعبه جادویی معرفی کرده و توانسته با بازی خوب و تاثیرگذارش جای خود را بین خانواده های ایرانی پیدا کند. این گفت وگو به بهانه درخشش نرگس در نقش ستایش با او انجام شده است. خیلی ها دوست دارند او را بیشتر بشناسند.

به گزارش جام نیوز ، نهم فروردین در تهران متولد شدم، همزمان با تحصیل در دانشگاه ( رشته پرستاری) در کلاس های بازیگری کارنامه شرکت کردم و از آن جا برای بازی در فیلم «مرگ یک پینوکیو» معرفی شدم که فیلم خوبی هم بود اما به دلایلی هنوز به اکران عمومی در نیامده است. بعد از این فیلم حدود یک سال در تئاتر فعالیت کردم که در همین مدت موفق شدم جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره «ماه» حوزه هنری دریافت کنم. بعد از تجربه ای که در تئاتر کسب کردم به سینما بازگشتم و در فیلم هایی چون ریسمان؛ باز، آناهیتا، سوپر استار و اخراجی ها2 بازی کردم. البته فیلم هایی مثل سوپراستار و اخراجی ها 2 بیشتر برایم جنبه تجربی داشت.
اتفاقی که باعث جدایی از هنر شد...
از ابتدا دوست داشتم در رشته هنر ادامه تحصیل دهم اما روزی که باید در آزمون ورودی هنرستان صدا و سیما شرکت می کردم اتفاقی برایم افتاد که امتحان را از دست دادم. به همین دلیل در شاخه تجربی کنکور دادم و در رشته پرستاری پذیرفته شدم، درسم تقریبا در رشته پرستاری به پایان رسیده و فقط برای ارائه طرح، باید مدتی در یک بیمارستان مشغول به کار شوم. که ان شاا... به زودی این کار را انجام خواهم داد.
شاگرد پرویز پرستویی و...
ما جزو آخرین هنرجویان موسسه کارنامه بودیم که استاد پرستویی و آقای حبیب رضایی در آن جا حضور داشتند. آقای رحمانیان نیز در کنار این دو بزرگوار حضور داشتند، خانم تیموریان و استاد رایگان، پیام دهکردی و رضا بهبودی هم درس های زیادی از بازیگری به ما آموختند. در مجموع، کلاس ها بسیار پر بار و خوب بود اما بد نیست بدانید همان روز اولی که برای ثبت نام به «کارنامه» مراجعه کردم، آقای پرستویی و رضایی گفتند که ما ...

اخبار پیشنهادی:

نویسنده : رضا رضوی بازدید : 12 تاريخ : پنجشنبه 23 شهريور 1396 ساعت: 1:00

فهرست وبلاگ