مهریه بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  مهریه بازیگران زن ایرانی چقدر است؟
  حرف از مهریه سلبریتی ها که می شود احتمالا همه در ذهنشان مهریه میلیاردی تجسم می کنند. خب بالاخره بازیگر معروف است، این مهریه خفن نداشته باشه، کی داشته باشه؟ اما شاید واقعیت، طوری که مردم تصور می کنند نباشد.

  ایران اکونومیست -
  مهریه بازیگران به شدت به شخصیت خود فرد برمی گردد و نگاهی که او به ازدواج داشته. البته بازیگرانی هم هستند که حسابی پوست آقا داماد را کنده اند اما در تمامی مصاحبه ها انکار می کنند.

  مهناز افشار
  مهناز افشار پر سروصداترین مهریه را در کشور داشت. مرضیه برومند در مصاحبه ای اعلام کرد که خانم بازیگر که همان افشار باشد دوبرابر بودجه تئاتر کشور پشت قباله اش ملک دارد. بعد از آن، افشار حسابی شاکی شد و در تماسی به برومند گفت که مهریه اش 10 شاخه گل نرگس است که اگر همان هم شما را اذیت می کند، تقدیم تئاتر ایران می کنم. که برومند هم جواب داده: «نیازی به گل ندارد اما می تواند بنز زیرپایش را برای خانه تئاتر بفروشد!» جالب این جاست که کمی بعد یاسین رامین همان مهریه دهنده بزرگ، مصاحبه ای کرد و در آن گفت که مهریه 5 شاخه گل نرگس بوده است.
  یکتا ناصر
  شوهرش تا قبل از عاشقانه ها کم تر شناخته می شد. منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه ها و همسر یکتا ناصر است. او در مصاحبه ای اعلام کرد که مهریه همسرش فقط 5 سکه بهارآزادی بوده است. آن ها سال 1394 باهم ازدواج کردند که ماحصل این زندگی، فرزندشان سوفیا است.

  بهنوش بختیاری
  یکی از عجیب ترین نمونه سلبریتی ها، بهنوش بختیاری است. او در مصاحبه ای اعلام کرد که بدون عروسی، آرایش کردن و حتی خرید طلا و حلقه به محضر رفته و پس از عقد رفته اند سرخانه شان، تا زندگی را آغاز کنند. مهریه ای هم که توافق شده، 14 سکه بهار آزادی بوده است. اما نکته جالب این ازدواج، همسر اوست که در طی این سال ها همیشه از رسانه ها فراری بوده و بسیاری از مردم به دنبال شناخت او هستند. شاید دلیل اصلی پیگیری مردم، خاطره های ...

  اخبار پیشنهادی:

  مهریه بازیگران زن ایرانی چقدر است؟
  نویسنده : رضا رضوی بازدید : 9 تاريخ : چهارشنبه 22 شهريور 1396 ساعت: 0:28
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها