تمایل دارم تجربیاتم را در اختیار جوانان قرار دهم

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

علی نصیریان، نویسنده، کارگردان و بازیگر پیشکسوت تئاتر کشور شامگاه دوازدهم شهریور ماه با حضور در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر از نمایش «بنگاه تئاترآل» به کارگردانی نسیم تاجی در چارچوب برگزاری هجدهمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی دیدار و با عوامل اجرایی این اثر نمایشی گفتگو کرد.
وی عنوان کرد: وقتی من نمایشنامه «بنگاه تئاترآل» و نمایشنامه های دیگرم را می نوشتم هیچ گاه به این موضوع فکر نمی کردم که این آثار را کارگردانان دیگر نیز استفاده کنند، زیرا من این آثار را می نوشتم تا آنها را با سبک، شیوه و شناخت خودم اجرا کنم، به همین جهت وقتی می بینیم تعدادی از هنرمندان ما این نمایشنامه را برای اجرا انتخاب کرده و تغییراتی را در آن ایجاد می کنند فضا برایم جالب توجه می شود.
این بازیگر مطرح و باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون در بخش دیگری از صحبت های خود تصریح کرد: نمایش تخته حوضی قابلیت های بسیار فراوانی دارد که می توانیم از این نشانه ها برای تئاترهای صحنه ای نیز استفاده کنیم، اما این کار مستلزم حضور در کارگاه های عملی است که باید هرچه زودتر نسبت به برگزاری آنها اقدام کرد.
به گزارش فارس، وی در ادامه گفت: ای کاش این فرصت پیش می آمد که بتوانم تجربیات خودم در عرصه های مختلف نمایش های آیینی و سنتی را تا زمانی که زنده هستم در اختیار هنرمندان جوان قرار دهم و با آنها از نزدیک حرف بزنم.

اخبار پیشنهادی:

نویسنده : رضا رضوی بازدید : 10 تاريخ : سه شنبه 14 شهريور 1396 ساعت: 5:21

فهرست وبلاگ