قرارداد دیگر در سینمای ایران ارزشی ندارد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

امیرعلی دانایی، بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت های پیش روی خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر با سه فیلم سینمایی قرارداد بسته ام و به امید خدا سال خوبی را پیش رو
خواهم داشت.
وی در همین راستا ادامه داد: هنوز در مورد زمان فیلمبرداری این سه اثر به من خبری داده نشده و پروسه پیش تولید آنها ادامه دارد. طبق صحبت های انجام شده و به امید خدا امسال با هر سه فیلم در جشنواره فیلم فجر حاضر خواهم شد. بازیگر فیلم «انزوا» در مورد عدم اطمینان برخی بازیگران به ثبت قرارداد، تصریح کرد: گاهی اوقات شما قراردادی را می بندید، اما آن کار به هر دلیلی متوقف شده و قرارداد فسخ می شود. شاید بتوان گفت که بازیگر تا جلو دوربین نرود آن قرارداد چندان اعتباری ندارد. من در اکثر پروژه هایی که تا به حال کار کرده ام یا پیشنهادی شده به عینه دیده ام که همه با مشکلات مالی روبه رو هستند و در مراحل مختلف تولید به مشکل برخورد کرده یا متوقف می شود.
وی تاکید کرد: کلا سینمای ایران به بازیگران اهمیت نمی دهد و دلش به حال بازیگران نمی سوزد. شاید خود بازیگران هوای همدیگر را داشته باشند، اما سیستم فرهنگی برای بازیگران ارزش خاصی قائل نیست. وی نگاه خود به عرصه بازیگری را اینگونه توصیف کرد: واقعیت امر اینکه پیشنهادهای بسیار زیادی به من می شود. اگر می خواستم تا به امروز همه این پیشنهادها را بپذیرم همیشه روی پرده سینما یا قاب تلویزیون بودم.

اخبار پیشنهادی:

نویسنده : رضا رضوی بازدید : 11 تاريخ : سه شنبه 14 شهريور 1396 ساعت: 5:21

فهرست وبلاگ