انگلیس بازیگر اصلی فتنه ۸۸ بود/ صدای بلند مرگ بر آمریکا و انگلیس

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

دریافت خبر : یکشنبه 12 شهریور 1396 ساعت 17:12


انگلیس بازیگر اصلی فتنه ۸۸ بود/ صدای بلند مرگ بر آمریکا و انگلیس
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه، با بیان اینکه در فتنه ۸۸ بازیگر اصلی انگلیس بود گفت: رسانه سلطنتی انگلیس رکن اصلی دشمنی ها و اختلافات در جهان هستند.

به گزارش خبرنگار ایمنا ، سردار محمد رضا نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش ملی خبرنگاران بسیج با اشاره به شهادت حججی گفت: عده ای می گویند مرگ بر آمریکا و ظالم را کنار بگذارید با وجود اینکه هروز در جای جای جهان اسلام جوانان را سر می برند، با این شرایط می شود نفرت از دشمنان بشریت را کنار گذاشت.
وی با اشاره به جنایات فراوان انگلیس و آمریکا در سراسر جهان، گفت: یادمان نمی رود در فتنه ۸۸ بازیگر اصلی انگلیس بود و رسانه سلطنتی انگلیس رکن اصلی دشمنی ها و اختلافات در جهان هستند، جنایات انگلیس و آمریکا فراموش شدنی نیست و تا زمانی که آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی از بین نروند ما دست از مبارزه با ظالم و فتنه بر نمی داریم و شعار مرگ بر آمریکا و انگلیس را با قدرت بکار می بریم.
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه افزود: اگر امروز می بینیم داعش و وهابیت بدترین جنایات را انجام می دهند باید بدانیم که آمریکا و انگلیس تشکیل دهنده اصلی این تفکرات و انحرافات هستند. باید با صدای بلند مرگ بر آمریکا و انگلیس گفت تا همانند مرگ بر شاه و صدام این خواست جهان اسلام برای نابودی استعمار و استکبار محقق شود و جهان از استعمار و ظلم رهایی باید.

اخبار پیشنهادی:

انگلیس بازیگر اصلی فتنه ۸۸ بود/ صدای بلند مرگ بر آمریکا و انگلیس
نویسنده : رضا رضوی بازدید : 18 تاريخ : يکشنبه 12 شهريور 1396 ساعت: 20:15

فهرست وبلاگ